Mesaj gönder
aboutus

Rato Printing Ltd

Rato Printing Ltd Rato Printing Ltd
1 2
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: RATO
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 2.5Million-5Million
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

RATO BASKI LTD. üreticidir ve özelleştirilmiş ambalaj baskısında uzmanlaşmıştır vegiysi12 yıldır aksesuarlar.Firmamız bir dizi gelişmiş baskı ile donatılmıştır.Heidelberg baskı makineleri, spot UV makinesi, parlak/mat laminasyon dahil makinelermakine,folyo damgalama makinesi, dokuma etiket makinesi, etiket makinesi, plastik mühür etiketimakine,kalıp kesimmakine, Otomatik yapıştırılmış makine vb. ve diğer gelişmiş ekipmanlar.

 

Deneyimli teknisyenlerimiz ve gelişmiş ekipmanlarımız, üstün kaliteyi sağlamamızı sağlar.veyüksek verim.Tüm ambalaj aksesuarları üretimi üzerinde kontrolü elinde tutarakişlem,çeşitli paketleme aksesuarlarınızı karşılamak için hızlı ve doğru tepki verebilirizihtiyaçlar.

                Çin Rato Printing Ltd şirket Profili 0

 

Grup olarak, teslimatları gerçekleştirebilmemizi sağlamak için odaklandığımız ilk şey operasyonlardı. sürekli olarak yüksek bir standartta.Operasyonel olarak başarılı olduğumuzdan emin olduktan sonra, odak noktası ile doğru kişileri, doğru görevlerde istihdam ettiğimizden ve eğittiğimizden emin olmak için harekete geçtik.İstenilen ve ihtiyaç duyulan hizmet düzeyini sağlamak için doğru bilgi ve tutum.Sağlama

Müşterileri memnun etmek için "kaliteli ürünler, mükemmel hizmet, rekabetçi fiyatlar ve hızlı teslimat",müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için yeni ürünler geliştiriyoruz.Müşteri markalarımızbütün dünyada.

                 Çin Rato Printing Ltd şirket Profili 1

 

Geçmiş

Fabrikamız 2007 yılında kurulmuştur. Ambalaj baskı ve konfeksiyon sektöründe faaliyet göstermekteyiz.12 yıldır aksesuarlar, Maliyet kontrolü ve kalite kontrol konusunda tam deneyime sahibiz.6000 ilemetrekare atölyesi, En gelişmiş otomatik üretim ekipmanını tanıttı veModern Yönetim modeli yönetiminin akıllı kullanımı.

 

 

2006-2007: RATO Trading Company'nin Kurulması

 

2007-2008: Fabrikayı kurun, bu arada en gelişmiş aşağıda tanıtıldıotomatik üretim ekipmanları:

1. Plaka Yapma Makinesi

2. Lithron Baskı Makinesi

3. Laminasyon Makinesi

4. Plastik Mühür Etiket Makinesi

 

2009-2012: benaşağıdaki en gelişmişini tanıttı

otomatik üretim ekipmanları:

1. Heidelberg Baskı Makinesi

2. Oluklu Kağıt Karton Makinesi

3. Blister Tepsi Makinesi

4. Otomatik Yapıştırma Kutusu Makinesi

 

2013-2015:benaşağıdaki en gelişmişini tanıttı otomatik üretim ekipmanları:

1. Dokuma Etiket / Rozet Makinası

2.Otomatik Kalıp Kesme Makinesi

3. Folyo Damgalama Makinesi

Hizmet

Özel Ambalaj Kutuları, Oluklu Ambalaj Kutusu, Özel Ambalaj Torbaları,GelenekKonfeksiyon Etiketleri, Plastik Mühür Etiketi, Dokuma Etiket Etiketleri, Dokuma Ambalaj Torbaları, İsim Etiketi Rozetler,Özel Baskılı Şerit, Özel Baskılı Etiket Etiketler, Özel Deri Etiketler, BroşürKitapçık Basımı, Sunum Ambalaj Kutuları vb.

                             Çin Rato Printing Ltd şirket Profili 0

 

 

Ekibimiz

Felsefemiz "önce müşteriler; mükemmel olmaya çalışmak", kılavuz ise "her zaman güçlü yönetim, mükemmel hizmet ve yenilikçi ürünler" dir.Kendimizi müşterilerimize hizmet etmeye ve topluma geri ödeme yapmaya adadık.Yeniliklerle desteklenen Kaliteli Ürünlere inanıyoruz

 

Ekibimizin sürekli ihtişamını sunar, Tüm personel özel eğitim sınavlarına sahiptir, müşteriler için mükemmel genel çözümü sunmaya her zaman hazırlanmak için zengin deneyime sahiptirler.

 

                          Çin Rato Printing Ltd şirket Profili 0

İletişim bilgileri